Powrót do strony glownej Informacje o firmie: historia Dane techniczne i wielkosci rat oferowanych modeli Promocje Auto Systemu Adresy i numery telefonow do Salonow Wyniki i informacje o Aktach Asygnacyjnych Pytania i odpowiedzi adresy e-mail, bezplatne infolinie

Co to jest Auto System?

Auto System® jest to nazwa handlowa konsorcyjnej sprzedaży samochodów,  produkowanych przez FSO Motor Sp. z o.o.

Auto System® jest administrowany przez spółkę AICE  Polska S.A. (dawniej AICE Konsorcjum Sp. z.o.o.)

Spółka powstała w 1990 r. a jej celem jest umożliwienie, szerokiej rzeszy klientów, nabycia samochodu na bardzo dogodnych warunkach finansowych. 

AICE POLSKA Sp.z o.o. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NR KRS: 0000021911
NIP: 526-030-41-07
Kapitał zakładowy i wpłacony 3.000.000,00 zł.

Trochę historii. 

W 1991 roku AICE podpisała umowę z Fabryką Samochodów Osobowych na Żeraniu, w wyniku której Auto System® stał się autoryzowaną formą sprzedaży ratalnej produktów FSO. 

W tamtym okresie jedynym produktem jaki mogliśmy Państwu zaoferować był Polonez. Jest to samochód doskonale Państwu znany. Był on kilkakrotnie modernizowany. Posiada szereg niezaprzeczalnych zalet, dzięki którym jego sprzedaż rosła bardzo dynamicznie z roku na rok. 

W latach 1991 - 1996 Auto System® dodał do swojej oferty wszystkie wersje nadwoziowe poloneza produkowane przez FSO: Polonez Caro, Atu, Cargo oraz Truck.

Po utworzeniu w marcu 1996 roku spółki Daewoo _ FSO Motor Sp.z o.o., Auto System® wprowadził do swojej oferty nowe modele samochodów marki Daewoo. Od maja 1996 r. dołączyły: Daewoo Tico, Nexia i Espero.

Od dnia 8 października 1997 r. Auto System®,zgodnie z zasadą oferowania swoim Klientom najnowszych produktów, dołączył do swojej oferty kolejne nowe modele samochodów Daewoo: Lanos i Nubira. Dwa doskonałe samochody, których jakość i przystępna cena spowodowały ogromny napływ klientów do Auto Systemu.

Należy oczywiście pamiętać, że przez cały ten okres czasu w ciągłej ofercie Auto Systemu® znajdował się Polonez w swoich kolejnych wersjach.

W grudniu 1998 roku Daewoo - FSO Motor S.A. (wtenczas Daewoo -FSO Motor Sp. z o.o.) wprowadziła na rynek Daewoo Matiza następnie Tacumę

Auto System® rozpoczął sprzedaż na raty także i tego modelu Daewoo. Ze względu na swoją cenę oraz zaawansowanie technologiczne (nowoczesne linie produkcyjne, bogate wyposażenie dostępne w wielu wariantach, doskonała jakość), samochód ten zyskał w bardzo szybkim czasie ogromną rzeszę zwolenników. Znaczna ilość Klientów Auto Systemu® była zainteresowana jego odbiorem. Sukces rynkowy tego samochodu na rynku był nieoczekiwany.

Przez 16 lat istnienia systemu skorzystały z niego setki tysięcy klientów z całej Polski.

Umowa z Fabryką, poza autoryzacją, posiada jeszcze wiele innych zalet.

  • Jest gwarancją dla Klienta, że otrzyma on produkt, w najnowszej wersji, na który podpisał umowę z Auto Systemem.

 

  • Dzięki niej klient może zamówić dowolną, dostępną w danym momencie na rynku, wersję samochodu.

 

  • Samochód dla Klienta Auto Systemu® jest przygotowywany pod jego zamówienie.

 

  • Klient po otrzymaniu asygnacji, a przed odbiorem samochodu, może dokonać zmiany modelu. Ma do dyspozycji pełną gamę modeli, we wszystkich wersjach nadwoziowych, produkowanych i dystrybuowanych na polskim rynku przez FSO

 

W dniu 22 lutego 1999 roku AICE Polska S.A. jako pierwsza tego typu firma w Polsce wprowadziła, dla nowych klientów, GWARANCJĘ ABSOLUTNEJ SATYSFAKCJI. 


(c)Copyright AICEPolska S.A.